Udělejte si hezké odpoledne!

Ne nadarmo se říká, že káva s nejlepší kamarádkou je někdy ta nejlepší terapie. Navíc, když je to v příjemném prostředí. Káva nás prostě již od dávných dob spojuje. Mnozí ji pijí i několikrát denně. Někteří kvůli její chuti a vůni, jiní proti nízkému tlaku. V dnešní době máme velký výběr, co se kávy týče. Spousty druhů kávy rozpustné, i nerozpustné Neboli „turek“, na kterého jsou zvyklé hlavně starší generace. Spousty z nás si pořizují domů svůj vlastní automat na kávu, kde je také na výběr široký sortiment včetně rozmanitých příchutí.

Káva

Nezůstávejme však jenom u kávy, pojďme se podívat na další oblíbený nápoj, kterým je čaj. Čajů je dnes na výběr celá řada, my se však zaměříme na ten skutečný čaj, z čerstvě natrhaných, usušených listů, který se pěstuje především v Asii. Srí Lanka je proslulá sběrem zeleného čaje. Ženy jej sbírají na poli do proutěného koše, tyto listy dále putují na další zpracovávání, jimiž jsou sušení, obracení, porcování a v konečné fázi se dostávají do celého světa. V zeleném čaji se také nachází kofein, a na rozdíl od kávy se kofein dostávaný ze zeleného čaje uvolňuje postupně. Zkrátka je jen na Vás, co preferujete.

Posezení u kávy

Zastavte se v naši nejlepší kavárně v Hradci Králové Pinkroses. Bude zde na vás ze všech stran dýchat příjemná atmosféra. Čisté, moderní a zároveň velice útulné prostředí, a vyberte si z naší bohaté nabídky. Ochutnejte naše zákusky, které připravujeme každý den čerstvé, z těch nejlepších surovin. Dejte si skleničku vína, či limonády. O víkendu a v pátek máme otevřeno až do 22 hodin! Najdete nás v ulici Gočárova třída. Přijďte k nám posedět, když si budete chtít udělat chvilku pro sebe, nebo až se vydáte posedět a popovídat se svými blízkými. Dbáme na to, aby se u nás každý cítil příjemně, zvolili jsme jemné barvy židlí a příjemné květinové tapety. Věříme, že si u nás skvěle odpočinete. Těšíme se na Vaši návštěvu!