Jak si můžete velmi snadno a levně zútulnit domov? Stačí opravdu málo!

Přijde vám, že vašemu interiéru něco chybí? Chtěli byste mít útulný a příjemný domov ale nedaří se vám toho dosáhnout? Jak si můžete byt zútulnit? 

Jak si můžete velmi snadno a levně zútulnit domov? Stačí opravdu málo! 

Také se někdy díváte na stránky časopisů nebo brouzdáte po internetu a žasnete nad tím, jak se dá interiér krásně zútulnit? Chtěli byste toho také dosáhnout, ale nedaří se vám to? Máte pocit, že to nezvládnete nebo se bojíte, že na to nemáte finanční prostředky? V dnešní době existuje celá řada možností a krásný a zútulněný domov může mít opravdu každý. Moc vás to stát nebude, ani finančně ani časově. Na co se zaměřit a jak s tím začít? 

útulný domov

V jednoduchosti to celé je 

Nemusíte se pouštět do velkých akcí, naopak i jednoduché prvky a jednotlivé kousky dekorací vás mohou přivést k útulnějšímu prostředí doma. Je ale třeba všechno dobře sladit, pokud se pouštíte do dekorování interiéru, měli byste mít již všechno plně zařízené, týká se to tedy hlavně nábytku, podlah a podobně. Všechno, co do bytu dále přinesete, by totiž mělo perfektně ladit s nábytkem, s barvou stěn a s materiály, které doma máte. To je hodně důležité, nevypadá totiž dobře, když máte doma dekorace, které jsou úplně z jiného soudku. 

Pokud máte rádi dřevo a přírodní materiály či barvy, tomu by měly být dekorace přizpůsobené. V tomto případě máte výhodu i v tom, že si značnou část dekorací můžete vyrobit sami. Zkuste využít nápady, přírodní materiály přinesené zvenčí a třeba i starší nádoby, misky nebo vázy. Stačí jim jen vdechnout nový život. Pak můžete mít dekorace téměř zadarmo a udělají vám hodně parády. 

vsaďte na dekorace

Na co se přesně zaměřit 

Útulný domov dělají poměrně jednoduché věci, jako jsou třeba polštářky, dečky, fotky na stěnách, svíčky, ale třeba i květiny na stole a kytky v květináčích na okenních parapetech. Jen se snažte, aby věcí bylo tak akorát, je třeba dosáhnout toho, aby interiér nebyl přeplácaný ale ani aby nebyl úplně prázdný. Pokud máte rádi světýlka, pořiďte si kratší LED světelné řetězy, určitě nepatří jen do vánoční výzdoby. Když je večer rozsvítíte, ihned na vás dýchne teplo domova. 

Útulný domov působí na první pohled krásně, je jedno, zda bydlíte v malém bytě nebo větším domě.