Nová zubní klinika v Praze

Mnoho lidí v dnešní době hledá zubaře, nebo zubní kliniku, kde by jim ošetřili zuby. Ovšem zubařů je čím dál méně a kvalitní klinika, či zubař se hledá velice složitě. Dobří zubaři už většinou nepřijímají nové pacienty a lidé tak musí dojíždět i mnoho kilometrů, aby jim dal někdo zuby dohromady. Pokud i vy nemáte kvalitního zubaře, tak neváhejte a registrujte se nově na klinice v Praze, kde nabírají nové pacienty.

zubní klinika

Zubní klinika Praha 10, je osvědčené středisko, kde Vám dají zuby dohromady, a dokonce přijmou celou Vaši rodinu. Klinika totiž nově nabírá pacienty bez rozdílu věku a registrovat se tak mohou, jak mladí, tak staří. Jestliže Vám nevyhovuje Praha 10, Vršovice, tak nevěšte hlavu, klinika má i svoje další pobočky, a to v Mělníku, Roudnici nad Labem a také Horní Počaply. Mimo to, že je klinika plně vybavená, zde najdete vše na jednom místě. Pracuje zde velice příjemný personál, který je ochotný pomoci a všechny zákroky jsou prováděny bezbolestně. Nemusíte se tak bát, že by Vás nějaký zákrok bolel. Velkou výhodou je i rezervační systém, díky kterému nemusíte čekat hodiny v ordinaci, ale jdete rovnou na řadu. Zubaři jsou zde velice příjemní a také mají dlouholetou praxi.

zubní klinika

Součástí této nové kliniky je samozřejmě i dentální hygiena, bělení zubů, trhání stoliček, ale i preventivní prohlídky. Všechny tyto činnosti a mnoho dalších se nachází přímo na klinice a nemusíte se tak nikam přesouvat. Velkou roli hraje také fakt, že tato zubní klinika spolupracuje s pojišťovnami. Díky tomu ušetří všichni pacienty se státními pojišťovnami velké peníze, které mohou udat jinde. Spolupráce se týká i některých nestátních pojišťoven.

Jestliže je tedy Váš chrup zanedbaný, nebo pouze hledáte nějakou zubní klinu, tak neváhejte a registrujte se přímo tady. Nebudete litovat a Vaše zuby budou opět krásné a zdravé.