Designové kryty na mobily Smasung

Není nic lepšího, než když svému mobilu dáte nový design pomocí obalu. Povíme si něco o obalech na Samsung modnimobil.cz.

Celkově obaly jsou takovou nutností, pokud si tedy nechcete za pár chvil kupovat nový mobil. Obal vám může mobil chránit před pády, škrábanci a před mnoho dalšími situacemi. Levné kryty seženete na modnimobil.cz, kde můžete sehnat obaly i ve výprodeji za ještě lepší ceny.

obal na samsung

Zadní kryty plastové

Plastové obaly mají vždy mnoho designů, ze kterých můžete vybírat. Může to být například vlajka nějaké země, s přírodou, zvěrokruhem, s postavami z nějakých filmů, s citáty nebo klidně jen s nějakými puntíky. Takové kryty jsou odolné, ochrání váš mobil, a ještě vypadají stylově. Tyto obaly seženete za přibližně 155 Kč a ve slevě klidně jen za 49 Kč.

Jelly obaly

Jelly obaly jsou skoro stejné jako obaly silikonové. Jsou velmi pružné, ochrání váš mobil a jen tak tento obal nezlomíte. Většinou jsou tyto obaly matné a ne průhledné. Seženete různé barvy, například červený, fialový, bílý a i zelený, který má i držátko. Cena se pohybuje od 115 Kč do 165 Kč a ve slevě je cena ještě nižší.

Flipová pouzdra

Flipová pouzdra jsou nejúčinnějším krytem pro ochranu vašeho mobilu ze zadní i přední strany. Říka se jim také „otevírací pouzdro“. Pokud vám mobil spadne třeba ze schodů a bude se kutálet dolů, pouzdro ho ochrání. Najdete určitě jednobarevné obaly, ale také například s motivem zvířat. cena je vyšší, jelikož je to jeden z lepších obalů na mobilu. Takže se cena pohybuje kolem 250 Kč bez slevy a za ty lepší obaly můžete zaplatit i 400 Kč.

obal na samsung

Silikonové obaly

Silikonové obaly jsou podobné, jak už jsem říkala, obalům Jelly. Akorát, že ty silikonové jsou spíše průhledné, ale v podobných barvách. Tyto obaly váš mobil zezadu také ochrání, akorát se občas můžou rychleji zašpinit. Cena se pohybuje kolem 125 Kč bez slevy.

Vždy je dobré chránit svůj mobil.