Akční a dobrodružná dovolená v ráji

Dovolená ve stylu lenošení a poflakování na pláži a neustálých návštěv hotelového baru a upíjení koktejlů není nic pro vás? Jste totiž dobrodruzi a vaše srdce tepe pro adrenalin? Jste také vyznavači turistiky a milujete krásnou přírodu? Pak pro vás jistě známá a typická přímořská letoviska nebudou tou pravou destinací při výběru dovolené a jistě se jim raději vyhýbáte obloukem. Kam se tedy vydat za pořádným dobrodružstvím, za dovolenou ve stylu turistických výprav, výšlapů na hory a poznávání přírodních krás? Nabídka takových míst od cestovních kanceláří je opravdu pestrá, je tedy těžké si vybrat. Co takhle zamířit na méně známé místo, které ovšem nabízí o to více zajímavých míst, které vybízejí k prozkoumání?

vodopád

Navštivte překrásný tropický ráj vodopádů, vulkánů a úchvatné přírody, které vás uchvátí a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na zajímavém místě. Zvolte si jako místo vaší dovolené ostrov Réunion, který vám možná podle názvu bude připadat neznámý, ale k vašemu překvapení je součástí EU – nachází se totiž mezi Madagaskarem a Mauriciem. Toto místo je jako dělaná pro cestovatele a dobrodruhy, nikoliv pro plážové povaleče. Pokud tedy vyhledáváte něco jiného, než ležení na pláži a koupání v moři, pak je pro vás tento ostrov tou správnou volbou, jestli chcete zažít dobrodružství, cestování překrásnou přírodou a adrenalin v podobě vulkánů a vodopádů.

pláž

Zažijte aktivní dovolenou ve znamení dobrodružných výprav a poznávání panenské přírody. Kromě turistických výprav je tato lokalita také jako dělaná pro milovníky cyklistiky. Budete tak mít vhodné přibližovadlo a okolní krajinu si můžete užívat z cyklistického sedla.

Teď už nezbývá než se sbalit na dobrodružnou výpravu, přibalit vhodné turistické oblečení a obuv a dobrodružná výprava plná zajímavých zážitků a poznání může začít.