Žádné poplatky předem ani za předčasné splacení úvěru

Život je poměrně dlouhý a komplikovaný, proto si moc dobře uvědomujeme, že se občas každý z nás může dostat do problémů.
Hlavním důvodem bývají často špatné registry. Pokud máte záznam za nějaký drobný prohřešek, už jste na to zřejmě přišli. V bance vás totiž určitě odmítli se slovy, že vám nepůjčí, protože máte záznam. Záznam se získá velice rychle a jen tak se nesmaže, až po několika dlouhých letech. Záznam můžete získat velmi snadno, například jednou opožděnou splátkou nebo nezaplacenou složenkou a tak podobně. Jestliže máte ještě větší finanční problém, pak jsme zde právě pro vás. Zaměřujeme se na tyto klienty, kteří mají finanční problémy, protože věříme, že vždy se dá něco dělat a že vám dokážeme pomoci například i v situaci, kdy máte exekuce.

pěněženka

  • Poskytujeme úvěry na pozemky, na vybavení domácnosti, pro rekonstrukce bytů a domů. Můžete si za ně nakoupit jakékoliv věci, ale například také uhradit své závazky. Výhodné jsou také podnikatelské úvěry.

Dalším častým důvodem je nízký příjem klienta. Kvůli tomu vás banky taktéž mohou odmítnout, aniž by vám vysvětlily situaci. U nás se to však nestane. Nízký příjem není obrovským problémem, který by se nedal vyřešit. Nastavíme vám výši splátek tak, abyste dokázali splácet a abyste se nedostávali do dluhových pastí. Doba splatnosti je až 30 let, takže si můžete volně nastavit splácení na jakkoliv dlouhou dobu.

nesplácení

Vyplacení peněz do 24 hodin od dodání podkladů

Potřebujete peníze téměř okamžitě? Hledáte nejvýhodnější půjčku? Nechcete nebo nemůžete na peníze čekat dlouhé týdny nebo snad měsíce? V tom případě je zde nebankovní hypotéka, se kterou získáte peníze i do 24 hodin od dodání veškerých podkladů.

  1. Běžná úroková míra je 6,9% ročně. Ovšem můžete získat i VIP podmínky s úrokovou sazbou již od 4% ročně. Například bez záznamu v registru, takže splnění podmínek není zas tak obtížné, abyste dosáhli na VIP úvěr.
  2. Nečekají vás žádné poplatky předem ani za předčasné splacení úvěru.