Přivítejte jarní trendy

Vpusťte barvy do svého šatníku! K populárním jarním odstínům bude patřit červená, modrá a šedá. Vaší oblíbenou barvou se možná stane žlutá, která v šatníku vystřídá hořčicově žluté kousky z letošního podzimu a zimy. Konvenční černobílá kombinace se objeví v nových variacích. Proužek, kostka, etno i geometrický vzor, zvířecí a rostlinné motivy – to je jen část z mnoha zajímavých seskupení, které tyto barvy nabízejí. Doplňte je páskem či kabelkou ve výrazných barvách. Do bohaté barevné palety na jaro přidejte vínovou, čokoládovou a korálovou a máte z čeho vybírat. Kovový lesk vaší garderobě dodají metalické barvy, zvláště oblíbené odstíny zlaté.
zvíře tisk
Bohaté potisky se zvířecími a rostlinnými motivy zůstanou věrné našemu šatníku i v nadcházející sezóně.  Pokud jste si nepořídili pruhované oblečení už letos, pak neváhejte. Nejen že je nadčasové, ale pomůže skrýt drobné i větší nedokonalosti postavy. S květinovými potisky se setkáme na šatech, kalhotách, košilích i halenkách.
Na výsluní je stále denim včetně doplňků, jako jsou tašky a klobouky. Téměř jakýkoli prvek v šatníku může být vyroben z denimu, takže na jaře můžete obléknout džínové košile, bundy, vesty, kombinézy, šaty a samozřejmě džíny. Nejmódnější budou ty úzké s vysokým pasem.
Eleganci, něhu a romantiku přinesou nadýchané šifónové a tylové sukně, vrstvené transparentní šaty s aplikací krajek nebo výšivek, s třásněmi, flitry, volánky, ale třeba i s balónovými rukávy. K rozmanitým střihům a délkám sukní dodejte bundu z kůže, semiše či denimu nebo kabát volného střihu a máte perfektní outfit. Mezi vaším šatstvem nesmí v žádném případě chybět pletenina, ať jde o šaty, vesty, pulovry či svetry. Nezapomeňte, zvláště brzy zjara, na šátky nebo i objemnější šály.
hedvábná látka
Svůj outfit dotáhněte doplňky. Malé kabelky i rozměrnější tašky, psaníčka a crossbody kabelky, právě tak jako emancipované dámské batůžky v jasných barvách jsou trendy v jarním období. A návrat slaví ledvinky, drobné kabelky upevněné kolem pasu. Trendem jsou výrazné opasky; odvážné majitelky štíhlých postav uvážou pásky i přes svetr, bundu či kabát.