Jak nebýt otrokem úklidu

Možná namítnete, že Vy do této kategorie nepatříte. Že jste si to dokázala zařídit jinak – máte na to lidi nebo jste „domácí povinnosti“ podělila mezi členy své rodiny. Možná patříte mezi ty ženy, které jsou pečlivé, uklízí s radostí a samy.
ovládání vysavače
· Údržba podlah je svým způsobem namáhavá, i když je možná nemusíte uklízet každý den, protože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ať jsou to dřevěné či korkové podlahy, plovoucí podlahy, podlahy vinylové nebo laminátové, dlažba a koberce – to vše potřebuje údržbu.
·
§ Chytrý robotický vysavač, který vysává bez lidského přičinění, vám velmi ulehčí tuto práci.
§ Parní čistič pomocí páry poslouží k vyčištění podlah, ale i jiných povrchů. Například: vyčištění mastných usazenin v kuchyni, radiátorů, dlaždic v koupelně a koberců. (Uvolněné nečistoty se zachytí do utěrky.)
§ Vysavač pro mokré nebo suché vysávání je poháněn motorem. Je vhodný k nasávání suchých, vlhkých, mokrých nečistot. Můžete ho využít též k vyčištění auta nebo vám vysaje i velmi hrubé nečistoty (při rekonstrukci bytu, úklid sklepa atd.).
§ Parním mopem lehce vyčistíte podlahypárou, poté se uvolněná nečistota zachytí do utěrky.
§ Čistič na tvrdé podlahy je určen pro mokré čištění tvrdých podlah. Přístroj je poháněn motoricky. Dokáže předběžně sát a stírat v jednom kroku.

· Umývání oken taky není žádná slast, ale jednou za čas je to nutnost.
květiny na oknech
§ Akumulátorovým vysavačem na oknadokážete pohodlně vyčistit okna tak, že jsou naprosto bez šmouh a navíc špinavá voda vám nekape na podlahu.

· Čištění aut, dlažbu u rodinného domu, zahradních přístrojů a auta. Tato práce převážně připadne mužům, ale s výkonným přístrojem to zvládne i žena.

§ Motoricky poháněný vysokotlakový čističvyužijete mimo domu. Vysokotlakým vodním paprskem perfektně umyjete auto, venkovní dlažbu nebo beton. Vyčištění zahradních přístrojů a popelnice bude hračkou.

Všechny tyto přístroje mají špičkové výkony, jsou účinné a velmi efektivní. Nejprodávanější značky jsou německé výroby. Robotické přístroje vybírejte pečlivě a budete spokojeni.