I Váš obývací pokoj se neobejde bez této dominanty

V každém obývacím pokoji je místo, kde se posadíte, abyste se mohli dívat na televizi, nebo si poležíte a odpočinete či místo, kde si posedíte s přáteli u vínka či u kafíčka. Toto místo je vlastně takovým centrálním místem Vašeho interiéru. Už je Vám jistě jasné, že jde o sedací soupravu či gauč, který vévodí každé obývací místnosti. Při jeho výběru je nutné si předem rozmyslet hned několik věcí.

Samozřejmě záleží na tom, jestli hledáte masivní velkou sedací soupravu s velkým množstvím míst na sezení, či jestli hledáte malý dvoumístný či třímístný gauč. Tady samozřejmě záleží na velikosti Vašeho interiéru. Je jasné, že do malého jednopokojového bytu nebudete hledat masivní sedačku ve tvaru písmene U, která by Vám zabrala všechno místo, ale taková menší pohovka rozkládací je přesně tím, co bude do Vašeho malého bytu naprosto dokonale sedět.

Je pravdou, že rozkládací pohovka se může hodit i ve velkém bytě či domě a to právě proto, aby na ní občas mohla přespat návštěva, která se zdrží přes noc. Dále si můžete pohovku rozkládací pořídit do studentského pokoje, kde mohou přespat občas přátelé Vašich dětí. Takový gauč totiž nemusí být velký, ale může mít před rozložením velikost jednolůžkové postele či dokonce může být ve tvaru křesla, které se rozkládá na jednolůžko.

Každopádně pohovky rozkládací mají i další velkou výhodu a tou je úložný prostor, který ocení hlavně majitelé menších bytů, které nemají dostatek úložného prostoru. Ale jak se říká, úložný prostor navíc se vždycky hodí i ve velkém bytě či domě. Takže jakmile si rozmyslíte velikost a tvar nové pohovky, tak vstupte do naší rozmanité nabídky a vyberte si také materiál, potah, barvu a vzor a my Vám Vaši novou sedačku dodáme až k Vám domů a to naprosto zdarma.