Dokonalá péče o Vaše koupání i po skončení koupací sezóny

Každý majitel zahradního koupacího zařízení dobře ví, že i po skončení léta je potřeba se o koupací zařízení postarat. Pokud vlastníte pouze nafukovací nebo rozložitelné koupací zařízení, tak jej samozřejmě stačí pouze vypustit, vyfouknout nebo složit a uschovat do sklepa či do garáže, ale pokud máte zabudované koupání, je potřeba se o něj správně postarat, aby se v přicházejících chladných dnech nepoškodila některá část koupacího zařízení a aby bylo připraveno na další koupací sezónu.

bazén s výhledem

Zazimování nadzemního bazénu předchází hned několik kroků, které je nutné splnit. Je důležité ještě naposledy zkontrolovat kvalitu vody a to za pomocí testeru a dodat vodě všechny potřebné přípravky, jako je chlor, vyrovnávač hodnot PH, přípravek proti řasám a podobně. Nejlepší je ještě naposledy pustit filtraci, aby se voda pořádně pročistila a projasnila. Jakmile máte tento krok za sebou, je důležité upustit vodu alespoň po vstup do filtrace.

Pak je důležité odstranit z hladiny všechny plovoucí předměty, jako jsou plováky, skimmery či dávkovače tablet. A teď už přichází ten důležitý krok, kdy přidáte do vody kvalitní zazimovač a pořádně jej rozptýlíte do celého zbylého obsahu vody. Aby zazimování nadzemního bazénu bylo úplné, je dobré do vody vložit tak zvané dilatační plováky, které zajistí, aby se stěny Vašeho koupacího zařízení nepoškodily vlivem roztahování ledu při opravdu hodně chladných dnech.

brýle k bazénu

Pak už stačí jen přikrýt Vaše koupání kvalitní krycí plachtou a o Vaše koupací zařízení je postaráno. Pokud si ovšem postupem nejste jistí a chcete svému koupání dodat opravdu kvalitní péči, tak se obraťte na nás. Rádi se postaráme o zazimování Vašeho nadzemního bazénu. Postaráme se naprosto o všechno a Vy už nebudete muset vůbec nic řešit. Tak na nic nečekejte a spolehněte se na naše kvalitní služby.