Co dětem v zimě nesmí chybět v šatníku?

Bezesporu teplé oblečení! O tom není žádných pochyb. Myslete však na to, že moderní doba vám nabízí i řadu nových druhů oblečení, které vašim dětem můžete obléknout nejen proto, aby byly „in“, ale i z nepopíratelně velké užitečnosti, která se za nimi schovává.
chlapec na sněhu

TERMOPRÁDLO PRO MALÉ I VELKÉ

Kdysi nebylo tolik typické, aby děti nosily termoprádlo. Tento druh oblečení se zaměřoval především pro skupinu lidí, jakými byli sportovci a dospělé osoby, které milovali hory. Dnes však seženete velký sortiment termoprádla, které je určené i pro malé ratolesti.
Takže nemusíte vaše děti zásobovat množstvím oblečení a vrstvit jich tak, že se nemůžou ani hnout. Místo toho jim dopřejete funkční teplo, na které už přidají jen nějakou vrstvu. Dokonce můžete nalézt i termoprádlo pro miminka, kterým poskytne teplo i v případě, že budou ležet v kombinéze v kočárku.
dítě s kapucou

OVERALY – DNES UŽ PRAKTICKÉ

Zatím co se overaly v dřívější době považovaly za zatracovaný oděv, dnes se na jejich účelovost dívá poněkud jinak. Takový overal splní totiž vše, co chcete, aby vašemu dítěti poskytlo pocit tepla. K dispozici máte nejen ty venkovní a nepromokavé, ale i nespočet domácích úborů a dokonce i pyžam na spaní.
V současnosti jsou na trhu o něco více vychytanější typy overalů, které poskytují v případě potřeby na záchod, praktické odepínání v prostoru rozkroku. Takže si nemusíte lámat hlavu nad tím, abyste byli vždy poblíž vašeho dítěte, když si bude chtít odskočit na záchod.

PONOŽKY, RUKAVICE, ŠÁLY A ČEPICE

Vybavení, bez kterého nemůžete žádné dítě v zimě pustit ven. A abyste měli jistotu, že mají na sobě kvalitní a hřejivé oblečení, musíte se postarat o to, aby bylo co nejlepší. Pletené kousky vašim dětem sice poskytnou dostatečné množství tepla, ale snadnou promoknou a následně nesplní jejich účel.
jízda na sněhu

Pokud chcete mít jistotu, pořiďte jim kvalitní ponožky z bavlny, které mají dvojité dno. Na ruce a hlavu jim nezapomínejte dopřát luxus, v podobě nepromokavých a zateplených druhů čepic a rukavic.
Místo dlouhé šály, která bude sahat až po zem, zvolte šikovně provedený nákrčník, který budou mít pouze v oblasti krku a uvidíte, že vaše děti budou na zimu připravené nanejvýš dokonale!