V jednoduchosti je krása aneb nerezové zábradlí vhodné naprosto kamkoli

Možná jste si ani neuvědomili, kde všude ho používáte, nejenom na schodech a schodištích, ale třeba také jako oporu v bazénu, když vycházíme a potřebujeme se po náročném plaveckém výcviku něčeho přidržet. Na mnohých místech je žádoucí právě nerezové zábradlí.

město, kolo, schody

Nejenom, že doplňuje schody a různá schodiště, ale je také skvělým a velice vzhledným doplňkem v kancelářích a firmách. U rodinných domů se hodí k francouzským oknům, na terasy i balkony. Parádu nadělá také v interiéru a to díky jednoduchosti a praktičnosti. V jednoduchosti je totiž krása a právě nerezové zábradlí to dokazuje naprosto dokonale. Když nevíte, jaký druh si vybrat, sáhněte klidně po tomto základním druhu a víte proč? Protože budete maximálně spokojení. Neočekáváte od něj více, nežli praktické využití, ale přitom zjistíte, že se hodí naprosto kamkoliv a má sympatický jednoduchý design, takže vám nebude překážet v místnosti, nebude pohlcovat světlo, ani se špinit, nebudou na něm vidět otisky prstů, ani nebude překážet či vyčnívat z řady kvůli svému vzezření. Právě opak tento materiál skvěle doplní i jakýkoliv druh dřeva či skla v místnosti a ladně se snoubí s jakýmkoliv dalším designem v místnosti.

schody

Tenčí či tlustější

Instalace je taktéž poměrně jednoduchá, takže pokud chcete praktický, jednoduchý, ale přitom nenáročný a líbivý design, pak sáhněte po nerezovém typu. I tento druh materiálu však může být doplněn o další sympatické materiály například o dřevěný úchyt. Velice častá kombinace, která přináší do našich domovů tradiční pojetí zábradlí.

Hospodyňky si jistě budou pochvalovat zejména nenáročnou údržbu, proto je tento druh skvělý i pro rodiny s dětmi ať už většími nebo menšími. Stačí otřít vlhkým hadříkem a je uklizeno.

A jaké mohou být verze? Téměř jakékoliv, kulaté, hranaté, vždy podle druhu schodiště. Navíc si můžete i nerez zvolit takovou, která vám nejvíce vyhovuje – leštěnou, broušenou nebo kartáčovanou ocel.