Pořádné termoprádlo nesmí chybět

Venkovní teploty klesají pod bod mrazu. Už se těšíte, až zase vytáhnete lyže? Nebo se jdete jenom projít na horskou túru? V ideálním případě je dobré, pohodlné, praktické a také bezpečné mít na sobě termoprádlo. To zajistí potřebné pohodlí a samozřejmě udrží v teple Vaše tělo.

sníh lyžaři

Co všechno zahrnuje termoprádlo pánské craft?

S termoprádlem se však nemusíte setkat jenom ve sněhu. Existují různé typy, takže si pojďme ukázat některé z nich.

Pánské oblečení je přizpůsobené tomu, abychom vždy pod mikinou měli ještě nějaké tričko. Pod kalhotami můžeme klidně mít spodky. Pokud jdete opravdu do zimního počasí, kdy teploty klesají pod bod mrazu, pak je takováto výbava nezbytná a rozhodně se doporučuje. V případě zimních sportů se vždy musíme řádně obléci. Tím předcházíte různým nemocem a nachlazení. Ano, je dobré se i otužovat, ale rozhodně v přiměřeném množství, takže bychom vždy měli dbát na ochranu našeho těla a udržovat ho v suchu a teple. Proto oblečení odvádí pot, absorbuje přebytečnou vlhkost, je vyrobeno ze speciálních materiálů, a má izolační termo vrstvu, která chrání před zbytečným únikem tepla. Zároveň je však toto oblečení prodyšné a přebytečné teplo odvádí od těla pryč, abychom se zbytečně nepotili a necítili se jako v sauně.

člověk sníh

Existuje i termoprádlo, které je vhodné do teplého počasí. Například na venkovní aktivity. Venkovní sporty i v teplém počasí každý rád vykonává, takže právě pro tyto případy je zde termoprádlo, které má odlišné vlastnosti než to, které si oblékáme v zimě. Toto je vhodné pro fitness, posilovnu, cvičení, jógu, halové sporty, míčové aktivity, tenis, florbal a mnoho dalších.

Další typ termoprádla se hodí do nízkých teplot, kdy vykonáváte nějakou vysokou aktivitu. Do této skupiny řadíme sporty jako je horolezectví, kros, běh, turistiku a mnoho dalších.

A v neposlední řadě musíme zmínit ty sporty, které se vykonávají ve velice chladném počasí, a moc se při nich nehýbeme. Do této kategorie řadíme sjezdové lyžování i snowboard, freestyle, ale i rybářství, lesnictví, myslivost a další.