Peníze se dají sehnat

Pokud se bavíme o finanční tísni nebo i vyslovené nouzi, vesměs si představíme člověka, který už nic nebo skoro nic nemá a je tedy v bezvýchodné situaci. A dá se tvrdit, že to je přímo ukázkový příklad chudáka, který už vážně nemá kam se vrtnout a tudíž strádá.

Jenže finanční tíseň doléhá i na lidi, kteří na tom tak špatně nejsou. Ba kteří jsou na tom třeba i docela dobře. I ti, kdo mají značný majetek, mohou někdy být v situaci, kdy by potřebovali peníze, ale těch se jim už nedostává. A je tomu tak proto, že se lecjaký majetek nedá zpeněžit, případně ho takový člověk nehodlá prodávat jenom proto, aby vyřešil dočasné finanční trápení.

kreslené placení

Vezměme si spoustu z našinců. Ti mají třeba i vysloveně málo peněz, a to například navzdory tomu, že bydlí ve vlastních domech nebo bytech. Jenže takový nemovitý majetek prostě v podobné situaci prodat nelze. Člověk by sice dostal peníze, jenže by se současně ocitnul na ulici. A svou nemovitost by si pak v lepších časech sotva mohl koupit zpátky.

Ale když se nad tím zamyslíme, může být právě takový nemovitý majetek i bez jeho prodeje zdrojem peněz, jichž se někomu zrovna nedostává. Nemovitost lze totiž využít jako zástavu za nebankovní hypotéku, kterou si může leckdo vzít. Stačí dát nějaký ten objekt nebo třeba i pozemek do zástavy a prokázat schopnost splácet, a je to.

kreslené dolary

Když mohu nabídnout takovou záruku, pak určitě dosáhnu na hypotéku https://nebankovnihypoteky.net/jak-ziskat-hypoteku/, u které je právě taková zástava tím nejdůležitějším. Tady nemusí mít ten, kdo potřebuje finanční pomoc, ani nějak přemrštěné příjmy, tady nevadí ani nějaký záznam v registrech dlužníků nebo exekuce, na rozdíl od bankovních půjček, kde je toto nezbytností.

Mějte to tedy na paměti. Pokud se někdy ocitnete ve finanční tísni a stále ještě budete mít nemovitost, můžete to právě s nebankovní hypotékou zkusit. Možná to bude to jediné, co vám pomůže vaši situaci zvládnout.