K čemu je člověku konvektomat?


Aniž bych to někdy v poslední době při návštěvě nějaké restaurace byť i jen sebeméně tušil, prý už není ani jediná, ve které by dosud neměli konvektomat. Tedy něco, o čem jsem až do této chvíle neměl ani tušení, že to vůbec existuje, protože když jsem se naposledy do nějaké restaurační kuchyně pořádně dostal, byly tam jenom velké kotle, nějaké ty pánve, hrnce a poklice, mrazáky a pulty, nějaké to nádobí a příbory a konec.
provoz kuchyně

Ale dnes už tam prý konvektomaty mají. A jak jsem se nyní dozvěděl, nejde o žádné automaty na výdej konví, jak by mohl název klamavě napovídat, nýbrž o zařízení, jež slouží k usnadnění práce kuchařů tím, že dokážou péct, napařovat a ohřívat pokrmy.

Čímž už je mi jasné, v restauracích mívají.

Prostě proto, že není žádná zvláštní zábava roztápět extra troubu, když je třeba něco upéct, není žádná legrace třeba kdeco neustále přihřívat na sporáku nebo v mikrovlnce a kuchař s tím může i daleko snáze pařit.

Což znamená notnou úsporu času a práce, již by stejné počínání obnášelo bez právě konvektomatu.
profi kuchař

Tento přístroj prý dokáže připravit i několik pokrmů najednou, problémem pro něj není ani kombinované vaření. A to je prý zárukou, že se poměrně velké peníze, které toto zařízení stojí, rychle vrátí. A spokojeni budou jak konzumující zákazníci, tak i toto používající kuchaři.

Protože třeba konvektomaty značky Retigo, zabývající se jejich výrobou už od roku 1993 a vyvážející je do celého světa, oplývají následujícími vlastnostmi:

a) vysokou kvalitou dílenského zpracování

b) inovativním provedením

c) spolehlivostí

d) úsporným provozem

e) a velmi příznivou cenou

Než si pak někdo podobný konvektomat koupí, nabízí mu tatáž firma i poradenství a projektování, následně pak i veškerý servis. Takže pokud se někdo chystá otevřít si vlastní restauraci, neměl by zapomenout poohlédnout se i po její nabídce a zvolit si ji za partnera. Protože tady dokážou pomoci s lecčím:

a) doporučí to nejideálnější zařízení do té které restaurace

b) dodají příslušenství přímo na míru

c) poradí s rozvržením

d) vysvětlí veškeré funkce

Takže i vy už víte, co obnáší slovo konvektomat. A teď už si můžete otevřít vlastní restauraci.