Čistý bazének

Je samozřejmé, že když někdo má na zahradě nějaký krásný bazén, tak to taky chce samozřejmě nějak udržovat. A pokud by se vám to nechtělo čistit a udržovat, tak taky na to doplatíte. Znám totiž několik případů, kdy si někdo pořídí na zahradu bazén a potom ho vůbec neudržuje. Podle mého názoru je to opravdu škoda. Protože proč si člověk na zahradu pořizuje nějaký bazén, když pak nemá v plánu ho vůbec udržovat? Já si myslím, že takoví lidé by se neměli pořizovat bazén. Stejně je to potom k ničemu, protože člověk akorát utrácí peníze zbytečně za bazén a potom za vodu.

Voda je můj živel.

A řekněte mi, že určitě žádný bazén nemá třeba v tobě jenom dvacet litrů vody. Pokud si pořídíte malý bazén, tak stejně tam bude opravdu hodně litrů vody. Protože já tohle znám, protože mám tři malé děti, které samozřejmě chtěly bazén. A ze začátku jsem pořídila takový malý dětský nafukovací bazének, kde taky bylo opravdu hodně litrů vody. A právě když jsem měla děti malé, tak jsem jim nekupovala žádný chlor do vody, ale pořídila jsem si jenom bazénový kartáč. Bazénovým kartáčem jsem vždycky odstranila ty zelené řasy na dně bazénu anebo jsem potom tím čistila celkově bazén, když jsem dětem v bazénu měnila vodu.

Děti milují vodu.

Podle mého názoru je bazénový kartáč opravdu nepostradatelný hlavně pro ty, kdo má doma malý bazén. Ale samozřejmě, že bazénový kartáč se prodává taky veliký, pokud máte na zahradě velký bazén a chcete udělat perfektní očistu bazénu. Mnoho lidí, kteří mají doma bazén, ale je potřeba se o něj taky pečlivě starat. A taky máte doma nějaký bazén? Já si vzpomínám na svoje dětství, kdy jsme taky měli na zahradě bazén, ale vůbec jsme se o něj nestarali. Ani jsme netušili, že nějaký bazénový kartáč existuje, a to samé chlorové tablety. takže náš bazén byl většinu času zelený, ale nám jako dětem to nevadilo.