Úklid Praha

Firmu Úklid na míru najdete v Horoušánkách u Prahy. S úklidem má bohaté zkušenosti již od roku 1997. Funguje pro své partnery v Praze, ale i v jiných městech. Například v Ostravě. Firma vám nabízí generální úklid, během kterého provede hloubkové čištění podlah. Podlahy se převážně vyrábějí z pórovitých materiálů, kde se mohou zdržovat baktérie a nečistoty. Podlaha se po vyčištění napustí pečující látkou, která bude udržovat její životnost a pěkný vzhled. Úklid na míru vám zajistí celoplošné odstranění prachu.

mytí oken.jpg

I na neobvyklých plochách jako jsou skříně, strop, ventilace nebo osvětlení. Prach se může z těchto nedostupných míst pravidelně šířit do místnosti. Firma vám zajistí také mytí oken, které doporučuje 3x – 4x ročně, podle prašnosti v prostředí. Můžete využít služby pravidelného úklidu, například v kancelářích, v obchodech, výrobních halách nebo ve skladech. Harmonogram služby naleznete na stránkách firmy. Dále si přes firmu Úklid na míru můžete nechat uklidit po stavbě, kdy bude zajištěn hrubý úklid stavebního materiálu, obalů, úklid po rekonstrukci, po malování a po celkových úpravách prostor. Firma se bude věnovat místům od stropu až po podlahu a také nahrubo umyje okna. Uklidí vám také před kolaudací, kdy se po hrubém úklidu orientují na úklid po rekonstrukci či malování.

čištění koberců.jpg

Také vám zajistí úklid před předáním domu, bytu či kanceláře, kdy se strojově vyčistí podlahy, odstraní se prach, umyjí se okna a prostory se budou dát po tomto úklidu ihned použít. Firma zajišťuje čištění koberců a čalounění, kdy můžete využít hluboké či strojové čištění koberců a čalouněného nábytku. Na webu firmy najdete online kalkulačku, kde si podle typu služby, rozměru prostoru a dalších údajů spočítáte přibližný obnos, který za službu zaplatíte. Vyplníte jednoduchý formulář a firma vás bude do 60 minut kontaktovat zpět. Zanechejte na webu své telefonní číslo a z úklidové firmy Praha se vám rovnou obratem ozvou zpět.